Tam Bağımsız MzTÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız MzTÜRKİYE

MzTÜRKİYE

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Early Results From Alzheimer's Neuroimaging Studies Could Speed Research
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 3:04 pm tarafından Misafir

» triple strength fish oil
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:36 pm tarafından Misafir

» miroku and sango hentai miroku hentai
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:57 pm tarafından Misafir

» ãèíåêîëîãèÿ øåéêà ìàòêè
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:51 am tarafından Misafir

» ãèíåêîëîãèÿ âëàãàëèùå
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 5:35 am tarafından Misafir

» liquid fish oil
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:57 pm tarafından Misafir

» free party play slot time
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:59 pm tarafından Misafir

» cash on delivery online prescriptions TRAMADOL
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:58 pm tarafından Misafir

» bleach hentai gif bleach hentai gifs
AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:52 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar

AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL)

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Empty
MesajKonu: AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL)   AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:31 am

Nasıl altyapı alabilirim? Question

Alt yapı almak için ofis>finans>altyapı sekmesini açtıktan sonra bu sayfada kaç adet altyapı isediğinizi seçebilirsiniz. Altyapı oyuncularınızı çağırmak için sezonda 2 dönem vardır. Bular sezonun 1.ve 2. haftası ve sezonun 12.-13. haftası olarak belirlenmiştir. Bu 2 dönem haricinde alt yapı çağıramazsınız. Bu kural yeni takımlar için geçerli değildir. Yeni takımlar başladıkları hafta sezonun kaçıncı haftası olursa olsun altyapı çağırabilir.

Altyapı çağırmak için en uygun zaman sezon başıdır. Alt yapıların gelişimi diğer oyunculara göre çok daha hızlı olduğundan oyuncular altyapıda ne kadar uzun süre kalırlarsa o kadar çok gelişim gösterecektir.

Altyapılarımı çağırmama rağmen hala gelmedi. Bunun sebebi ne olabilir?

Başlangıç kısmında belirtiğimiz gibi altyapılar sadece Cumartesi günleri kendi takımlarına gelirler. Eğer altyapılarınızı 1. hafta Cumartesi çağırdıysanız 2. hafta Cumartesiye kadar beklemeniz gerekecektir. Daha önce de söylediğimiz gibi altyapılar sezonda 2 kere çağırılır. Siz değiştirmediğiniz sürece altyapı sayınız sabit kalacaktır.

Alyapılar daha mı çabuk gelişir?

Evet daha çabuk gelişir. Bir sezonda 5-8 arsında top alırlar.

İstediğim sayıda altyapı alabilir miyim?

En az 1 en çok 16 olmak üzere istediğiniz kadar altyapı çağırabilirsiniz. Unutmamanız gereken alt yapı sayınızı azaltırsanız altyapılarınız rastgele takımınızdan ayrılırlar. Yani bir oyuncunuz çok iyi dğerleri kötüyse ve altyapı sayınızı bire düşürdüyseniz iyi oyuncunuzun da takımdan ayrılması muhtemeldir.

Altyapılar kaç yaşında gelirler ve ne zaman satabilirim?

Altyapılar 15 yaşında gelirler ve sezon başında çağırdıysanız 3 sezon takımınızda altyapı olarak kalırlar bu süre içerisinde onlara maaş ödemezsiniz. Ancak yeni altyapı oluştururken bir kereye mahsus olmak üzere 22.500€ altyapı oluşturma parası ödersiniz. Ayrıca her altyapı için haftalık 1.600€ para ödersiniz. 2 alt yapı için 3.200€, 3 altyapı için 4.800€ ...

Gelen altyapılarımın değeri as takımdaki oyunculardan bile daha çok bu normal mi?

Hayır normal değil. Altyapılar geldiğinde değerleri SEK para birimi olarak belirlenir. Altyapılar geldikten sonraki ilk Pazartesi değerler normale döner. Kampa gönderdiğiniz oyuncuların değeri kampta değişemeyeceği için kamptan döndükten sonraki ilk Pazartesi gününe

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
https://managerzone.catsboard.com
gunay91
Admin
gunay91

MesajKonu: ben alıyoyorum   AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:21 pm

ben artık kadromda 5 tane genç yıldız görmek istiyorum ve 4 türk şu an 4 tane ısmarladım 1 tanede yabancı ama şu an genç yabancıyla beraber 4 yabancı oluyo hakkımız 3 hangisini çıkaracağımada kara veremiyorum hepside bir birinden iyi topçular keşke yabancı kuralı 5 olsaydı sence yabancı bir genç futbolcuya ihtiyacım varmı yoksa onun yerine bir tane dahamı altyapı ısmarlıyım Basketball
http://www.mzfenerbahcesk.azbuz.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL)   AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:34 pm

alt yapılarım sezon sonuna kadar ıstedıgım gelısmeyı saglarsa cok ıyı kadrom olacak 2 sezon sonra
wolf_tr

MesajKonu: altyapı...   AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 4:52 pm

Arkadaslar bnde altyapı cagırdım ve soyle bı hesap yaptım.

Altyapıyı kampa gondermezsen hıcbı anlamı olmuyormus. madem oyle dedım bı sezonda sadece bır kere gıdebılıyorsa benım bır sezonda maksımum gonderebılecegım altypı sayısı 8 olmalı sanırım. o yuzden bend 8 tane altyapı cagırdım.

ama gordugum o ki, gelen altyapı kısıye gore gelıyo, dun bı arkadasın altyapılarına baktım mzskiller den.
top kont 4 day 4 hız 4 ve 16 yasında....

bu konuda bıraz adaletsız bı dagılım soz konusu bence
gunay91
Admin
gunay91

MesajKonu: Geri: AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL)   AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL) Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 5:07 pm

banada geldi altyapı
day5 hız4 çalma5 kontrol4tü 5 oldu zeka 3 harika
http://www.mzfenerbahcesk.azbuz.com

AltYapı Soruları Ve Cevapları (GENEL)
1 sayfadaki 1 sayfası